Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

Meerschman Aalst.

Churchillsteenweg 24
9320 Aalst


Telefoon: 053 76 90 00
E-mail: sales@meerschman.net.bmw.be & customersupport@meerschman.net.bmw.be




Mark De Vidts
Sales Manager

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Mark.De-Vidts@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Mark.De-Vidts@meerschman.net.bmw.be
Nicolaas Vlaeminck
Verkoop
Filip Abbeloos
Verkoop

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Filip.Abbeloos@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Filip.Abbeloos@meerschman.net.bmw.be
Stijn Adams
Verkoop

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Stijn.Adams@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Stijn.Adams@meerschman.net.bmw.be
Simon Boriau
Verkoop

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: simon.boriau@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: simon.boriau@meerschman.net.bmw.be
Chris Verschelden
Verkoop

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Chris.Verschelden@Meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Chris.Verschelden@Meerschman.net.bmw.be


Filip De Coen
Verantwoordelijke BMW Premium Selection

Telefoon: 054 33 11 21 054 33 11 21
E-mail: Filip.De-Coen@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 054 33 11 21 054 33 11 21
E-mail: Filip.De-Coen@meerschman.net.bmw.be


Jan Den Dauw
Fleet Account Manager


Tom Van Hamme
Marketing Coordinator

Telefoon 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail Tom.Van-Hamme@meerschman.net.bmw.be

Telefoon 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail Tom.Van-Hamme@meerschman.net.bmw.be


Antoine Van Neyghen
Service Advisor
Jens Van der Perre
Service Advisor
Philippe Janssens
Service Advisor

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Philippe.Janssens@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Philippe.Janssens@meerschman.net.bmw.be
Bart Triest
Service Advisor

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: bart.triest@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: bart.triest@meerschman.net.bmw.be
Thierry Vis
Service Advisor

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: thierry.vis@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: thierry.vis@meerschman.net.bmw.be
Brent Godaert
Service Advisor

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Brent.Godaert@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Brent.Godaert@meerschman.net.bmw.be


Elke Joos
Verkoopsadministratie

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Elke.Joos@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Elke.Joos@meerschman.net.bmw.be
Katrien Neckebroeck
Boekhouding & Administratie
Annelies Dequanter
Verkoopadministratie
Josiane Vleminckx
Boekhouding & Administratie

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Josiane.Vleminckx@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Josiane.Vleminckx@meerschman.net.bmw.be


Bart Triest
Verantwoordelijke Naverkoop

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Bart.Triest@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Bart.Triest@meerschman.net.bmw.be


Roel Janssens
Werkplaatsverantwoordelijke

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Roel.Janssens@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Roel.Janssens@meerschman.net.bmw.be
Marnik Sorgeloos
Werkplaatsverantwoordelijke

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Marnik.Sorgeloos@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Marnik.Sorgeloos@meerschman.net.bmw.be


Stefan Vergaert
Magazijnier

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Stefan.Vergaert@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Stefan.Vergaert@meerschman.net.bmw.be
Wim Eeckman
Magazijnier

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Wim.Eeckman@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Wim.Eeckman@meerschman.net.bmw.be
Ken Van Twembeke
Magazijnier

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Ken.Van-Twembeke@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Ken.Van-Twembeke@meerschman.net.bmw.be

Openingsuren Aalst

Sales

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: sales@meerschman.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:30
Za : 10:00 - 17:00

Sales

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: sales@meerschman.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:30
Za : 10:00 - 17:00

Receptie / Aftersales

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: customersupport@meerschman.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 18:00

Werkplaats

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: customersupport@meerschman.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:00 - 12:00 / 13:00 - 17:00
Vr : 08:00 - 12:00 / 13:00 - 16:00

Quick Service

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: customersupport@meerschman.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Wo : 8:00 - 12:00 / 13:00 - 17:00
Di - Do : 8:00 - 12:00 / 13:00 - 18:00
Vr : 8:00 - 12:00 / 13:00 - 16:00

Openingsuren Aalst Moorselbaan

Carrosserie

Openingsuren

Ma - Do : 07:30 - 17:00
Vr : 07:30 - 16:00

BMW Premium Selection

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:30
Za : 10:00 - 17:00
Reserveer een proefrit.

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Sales afspraak.

Maak een afspraak
BMW afspraak

Service afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Volg onze nieuwtjes.

Bekijk ze hier
Top