Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

Meerschman Aalst.

Moorselbaan 370
9300 Aalst

Telefoon: 053 76 90 00
E-mail: aalst@meerschman.net.bmw.be



Daen Van Den Eede
Product Genius

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Daen.Van-Den-Eede@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Daen.Van-Den-Eede@meerschman.net.bmw.be
Filip Abbeloos
Verkoop BMW

Telefoon: 053 76 90 05 053 76 90 05
E-mail: Filip.Abbeloos@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 76 90 05 053 76 90 05
E-mail: Filip.Abbeloos@meerschman.net.bmw.be
Chris Verschelden
Verkoop BMW

Telefoon: 053 76 90 04 053 76 90 04
E-mail: Chris.Verschelden@Meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 76 90 04 053 76 90 04
E-mail: Chris.Verschelden@Meerschman.net.bmw.be
Mark De Vidts
Sales Manager

Telefoon: 053 76 90 62 053 76 90 62
E-mail: Mark.De-Vidts@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 76 90 62 053 76 90 62
E-mail: Mark.De-Vidts@meerschman.net.bmw.be
Kristoff Covens
Fleet

Telefoon: 053 76 90 09 053 76 90 09
E-mail: Kristoff.Covens@Meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 76 90 09 053 76 90 09
E-mail: Kristoff.Covens@Meerschman.net.bmw.be


Bart Triest
Verantwoordelijke Naverkoop

Telefoon: 053 76 90 68 053 76 90 68
E-mail: Bart.Triest@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 76 90 68 053 76 90 68
E-mail: Bart.Triest@meerschman.net.bmw.be
Antoine Van Neyghen
Service Advisor Atelier
Stefan Vergaert
Magazijnier

Telefoon: 053 76 90 07 053 76 90 07
E-mail: stefan.vergaert@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 76 90 07 053 76 90 07
E-mail: stefan.vergaert@meerschman.net.bmw.be


Elke Joos
Verkoopsadministratie

Telefoon: 053 76 90 60 053 76 90 60
E-mail: Elke.Joos@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 76 90 60 053 76 90 60
E-mail: Elke.Joos@meerschman.net.bmw.be
Katrien Neckebroeck


Filip De Coen
Verantwoordelijke BMW Premium Selection


Roel Janssens

Telefoon: 053 76 90 06 053 76 90 06
E-mail: Roel.Janssens@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 76 90 06 053 76 90 06
E-mail: Roel.Janssens@meerschman.net.bmw.be

Showroom / Verkoop

Telefoon: 053 76 90 04 053 76 90 04
E-mail: aalst@meerschman.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 09:00 - 19:00
Vr : 09:00 - 18:00
Za : 10:00 - 17:00

Receptie / Naverkoop

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Bart.Triest@meerschman.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 18:00

Werkplaats

Telefoon: 053 76 90 06 053 76 90 06
E-mail: Roel.janssens@meerschman.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 12:00 / 13:00 - 17:00

Magazijn

Telefoon: 053 76 90 07 053 76 90 07
E-mail: stefan.vergaert@meerschman.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 12:00 / 13:00 - 17:00

Meerschman Aalst

Moorselbaan 370, 9300 Aalst
Moorselbaan 370
9300 Aalst

BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top