Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

Meerschman Aalst.

Moorselbaan 370
9300 Aalst

Telefoon: 053 76 90 00
E-mail: aalst@meerschman.net.bmw.be



Mark De Vidts
Sales Manager

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Mark.De-Vidts@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Mark.De-Vidts@meerschman.net.bmw.be
Kristof Wybo
Sales Advisor

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Kristof.Wybo@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Kristof.Wybo@meerschman.net.bmw.be
Nicolaas Vlaeminck
Verkoop
Filip Abbeloos
Verkoop

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Filip.Abbeloos@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Filip.Abbeloos@meerschman.net.bmw.be
Stijn Adams
Product Genius

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Stijn.Adams@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Stijn.Adams@meerschman.net.bmw.be


Filip De Coen
Verantwoordelijke BMW Premium Selection

Telefoon: 054 33 11 21 054 33 11 21
E-mail: Filip.De-Coen@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 054 33 11 21 054 33 11 21
E-mail: Filip.De-Coen@meerschman.net.bmw.be


Jan Den Dauw
Fleet Account Manager


Tom Van Hamme
Marketing Coordinator

Telefoon 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail Tom.Van-Hamme@meerschman.net.bmw.be

Telefoon 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail Tom.Van-Hamme@meerschman.net.bmw.be


Antoine Van Neyghen
Service Advisor
Jens Van der Perre
Service Advisor
Philippe Janssens
Service Advisor

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Philippe.Janssens@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Philippe.Janssens@meerschman.net.bmw.be


Elke Joos
Verkoopsadministratie

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Elke.Joos@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Elke.Joos@meerschman.net.bmw.be
Katrien Neckebroeck
Boekhouding & Administratie


Bart Triest
Verantwoordelijke Naverkoop

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Bart.Triest@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Bart.Triest@meerschman.net.bmw.be


Roel Janssens
Werkplaatsverantwoordelijke

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Roel.Janssens@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Roel.Janssens@meerschman.net.bmw.be


Stefan Vergaert
Magazijnier

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Stefan.Vergaert@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Stefan.Vergaert@meerschman.net.bmw.be
Wim Eeckman
Magazijnier

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Wim.Eeckman@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Wim.Eeckman@meerschman.net.bmw.be

Showroom / Verkoop

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: aalst@meerschman.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 09:00 - 19:00
Vr : 09:00 - 18:00
Za : 10:00 - 17:00

Receptie / Naverkoop

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Bart.Triest@meerschman.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 18:00

Werkplaats

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: Roel.janssens@meerschman.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 12:00 / 13:00 - 17:00

Magazijn

Telefoon: 053 76 90 00 053 76 90 00
E-mail: stefan.vergaert@meerschman.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 12:00 / 13:00 - 17:00
Reserveer een proefrit.

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Maak een Sales Afspraak.

Maak een afspraak
BMW afspraak

Maak een Service Afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Volg onze Nieuwtjes.

Bekijk ze hier
Top