Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

Meerschman Ninove.

Elisabethlaan 201
9400 Ninove

Telefoon: 053 64 65 00
E-mail: sales@meerschman.net.bmw.be

 

Onze concessie in Ninove is momenteel gesloten. Op deze locatie starten in een volgende fase de werken aan een gloednieuw tweedehandscenter voor onze gecertifieerde BMW Premium Selection wagens.

We helpen u graag verder op volgende locaties:

  • Verkoop Nieuwe Wagens: Churchillsteenweg 24, 9320 Aalst (Rondpunt Albatros)
  • Onderhoud & Herstellingen: Churchillsteenweg 24, 9320 Aalst (Rondpunt Albatros)
  • BMW Premium Selection: Moorselbaan 370, 9300 Aalst
  • Carrosserie: Moorselbaan 370, 9300 Aalst





Filip De Coen NL
Filip De Coen
Verantwoordelijke BMW Premium Selection

Telefoon: 053 76 90 01 053 76 90 01
E-mail: Filip.De-Coen@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 76 90 01 053 76 90 01
E-mail: Filip.De-Coen@meerschman.net.bmw.be


JanDD
Jan Den Dauw
Fleet Account Manager

Telefoon: 053 64 62 59 053 64 62 59
E-mail: Jan.Den-Dauw@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 64 62 59 053 64 62 59
E-mail: Jan.Den-Dauw@meerschman.net.bmw.be
Frederik Deneef
Frederik Deneef
Fleet Account Manager

Telefoon: 053 64 65 01 053 64 65 01
E-mail: frederik.deneef@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 64 65 01 053 64 65 01
E-mail: frederik.deneef@meerschman.net.bmw.be


TomVH
Tom Van Hamme
Marketing Coordinator

Telefoon 053 64 65 40 053 64 65 40
E-mail Tom.Van-Hamme@meerschman.net.bmw.be

Telefoon 053 64 65 40 053 64 65 40
E-mail Tom.Van-Hamme@meerschman.net.bmw.be






Thierry Vis
Thierry Vis
Verantwoordelijke Garantie

Telefoon: 053 64 62 53 053 64 62 53
E-mail: Thierry.Vis@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 64 62 53 053 64 62 53
E-mail: Thierry.Vis@meerschman.net.bmw.be





Reserveer een proefrit.

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Sales afspraak.

Maak een afspraak
BMW afspraak

Service afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Volg onze nieuwtjes.

Bekijk ze hier
Top