Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

Meerschman Aalst.

Churchillsteenweg 24,
9320 Aalst 

Telefoon: 053 64 65 00
E-mail: sales@meerschman.net.bmw.be - customersupport@meerschman.net.bmw.be - parts@meerschman.net.bmw.be




ElkeJ
Elke Joos
Verkoopsadministratie

Telefoon: 053 64 62 56 053 64 62 56
E-mail: Elke.Joos@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 64 62 56 053 64 62 56
E-mail: Elke.Joos@meerschman.net.bmw.be
AnneliesD
Annelies Dequanter
Verkoopadministratie
KatrienN
Katrien Neckebroeck
Boekhouding
JosianeV
Josiane Vleminckx
Boekhouding

Telefoon: 053 64 65 42 053 64 65 42
E-mail: Josiane.Vleminckx@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 64 65 42 053 64 65 42
E-mail: Josiane.Vleminckx@meerschman.net.bmw.be


MarkDV
Mark De Vidts
Sales Manager

Telefoon: 053 64 62 40 053 64 62 40
E-mail: Mark.De-Vidts@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 64 62 40 053 64 62 40
E-mail: Mark.De-Vidts@meerschman.net.bmw.be
Stijn Adams
Stijn Adams
Verkoop

Telefoon: 053 64 62 41 053 64 62 41
E-mail: Stijn.Adams@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 64 62 41 053 64 62 41
E-mail: Stijn.Adams@meerschman.net.bmw.be
SimonB
Simon Boriau
Verkoop

Telefoon: 053 64 62 45 053 64 62 45
E-mail: simon.boriau@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 64 62 45 053 64 62 45
E-mail: simon.boriau@meerschman.net.bmw.be
LaurensH
Laurens Herreman
Afleveraar

Telefoon: 053 64 62 58 053 64 62 58
E-mail: Laurens.Herreman@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 64 62 58 053 64 62 58
E-mail: Laurens.Herreman@meerschman.net.bmw.be
Nicolaas Vlaeminck
Nicolaas Vlaeminck


Filip De Coen NL
Filip De Coen
Verantwoordelijke BMW Premium Selection

Telefoon: 053 76 90 01 053 76 90 01
E-mail: Filip.De-Coen@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 76 90 01 053 76 90 01
E-mail: Filip.De-Coen@meerschman.net.bmw.be
Yves Van Mossevelde
Yves Van Mossevelde
Verkoop BMW Premium Selection


JanDD
Jan Den Dauw
Fleet Account Manager

Telefoon: 053 64 62 59 053 64 62 59
E-mail: Jan.Den-Dauw@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 64 62 59 053 64 62 59
E-mail: Jan.Den-Dauw@meerschman.net.bmw.be
Frederik Deneef
Frederik Deneef
Fleet Account Manager

Telefoon: 053 64 65 01 053 64 65 01
E-mail: frederik.deneef@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 64 65 01 053 64 65 01
E-mail: frederik.deneef@meerschman.net.bmw.be


TomVH
Tom Van Hamme
Marketing Coordinator

Telefoon 053 64 65 40 053 64 65 40
E-mail Tom.Van-Hamme@meerschman.net.bmw.be

Telefoon 053 64 65 40 053 64 65 40
E-mail Tom.Van-Hamme@meerschman.net.bmw.be


BartT
Bart Triest
Service Advisor

Telefoon: 053 64 62 47 053 64 62 47
E-mail: Bart.Triest@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 64 62 47 053 64 62 47
E-mail: Bart.Triest@meerschman.net.bmw.be
Thierry Vis
Thierry Vis
Verantwoordelijke Garantie

Telefoon: 053 64 62 53 053 64 62 53
E-mail: Thierry.Vis@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 64 62 53 053 64 62 53
E-mail: Thierry.Vis@meerschman.net.bmw.be
BrentG
Brent Godaert
Verantwoordelijke Naverkoop

Telefoon: 053 64 62 51 053 64 62 51
E-mail: Brent.Godaert@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 64 62 51 053 64 62 51
E-mail: Brent.Godaert@meerschman.net.bmw.be
AntoineVN
Antoine Van Neyghen
Service Advisor
PhilippeJ
Philippe Janssens
Service Advisor

Telefoon: 053 64 62 49 053 64 62 49
E-mail: Philippe.Janssens@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 64 62 49 053 64 62 49
E-mail: Philippe.Janssens@meerschman.net.bmw.be
Evi G
Evi-Cinderella Ghysels
Service Advisor

Telefoon: 053 64 62 50 053 64 62 50
E-mail: evi-c.ghysels@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 64 62 50 053 64 62 50
E-mail: evi-c.ghysels@meerschman.net.bmw.be


StefanV
Stefan Vergaert
Magazijnier

Telefoon: 053 64 65 43 053 64 65 43
E-mail: Stefan.Vergaert@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 64 65 43 053 64 65 43
E-mail: Stefan.Vergaert@meerschman.net.bmw.be
Ken Van Twembeke
Ken Van Twembeke
Magazijnier

Telefoon: 053 76 90 64 053 76 90 64
E-mail: Ken.Van-Twembeke@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 76 90 64 053 76 90 64
E-mail: Ken.Van-Twembeke@meerschman.net.bmw.be
WimE
Wim Eeckman
Magazijnier

Telefoon: 053 64 65 44 053 64 65 44
E-mail: Wim.Eeckman@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 64 65 44 053 64 65 44
E-mail: Wim.Eeckman@meerschman.net.bmw.be
Michael Beesman
Michael Beesman
Magazijnier

Telefoon: 053/64.65.44 053/64.65.44
E-mail: michael.beesman@meerschman.net.bmw.be 

Telefoon: 053/64.65.44 053/64.65.44
E-mail: michael.beesman@meerschman.net.bmw.be 


RoelJ
Roel Janssens
Werkplaatsverantwoordelijke

Telefoon: 053 64 62 54 053 64 62 54
E-mail: Roel.Janssens@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 64 62 54 053 64 62 54
E-mail: Roel.Janssens@meerschman.net.bmw.be
Marnik Sorgeloos
Marnik Sorgeloos
Responsable Atelier

Téléphone: 053 64 62 55 053 64 62 55
E-mail: marnik.sorgeloos@æmeerschman.net.bmw.be

Téléphone: 053 64 62 55 053 64 62 55
E-mail: marnik.sorgeloos@æmeerschman.net.bmw.be


MauritsV
Maurits Verdoot
Receptie Carrosserie

Telefoon: 053 76 90 61 053 76 90 61
E-mail: Maurits.Verdoot@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 76 90 61 053 76 90 61
E-mail: Maurits.Verdoot@meerschman.net.bmw.be
Benjamin Dhondt
Benjamin Dhondt
Verantwoordelijke Carrosserie

Telefoon: 053 76 90 61 053 76 90 61
E-mail: Benjamin.Dhondt@meerschman.net.bmw.be

Telefoon: 053 76 90 61 053 76 90 61
E-mail: Benjamin.Dhondt@meerschman.net.bmw.be

Verkoop

Churchillsteenweg 24
9320 Erembodegem

Contact

Telefoon: 053 64 65 00 053 64 65 00
E-mail: sales@meerschman.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 09:00 - 12:00 / 13:00 - 18:30
Vr : 09:00 - 12:00 / 13:00 - 18:00
Za : 10:00 - 17:00

Tweedehandswagens (Moorselbaan)

Moorselbaan 370
9300 Aalst

Contact

Telefoon: 053 64 65 00 053 64 65 00
E-mail: sales@meerschman.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 09:00 - 12:00 / 13:00 - 18:30
Vr : 09:00 - 12:00 / 13:00 - 18:00
Za : 10:00 - 17:00

Receptie (Onderhoud & Herstellingen)

Churchillsteenweg 24
9320 Erembodegem

Contact

Telefoon: 053 64 65 00 053 64 65 00
E-mail : customersupport@meerschman.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 07:30 - 18:30
Vr: 07:30 - 18:00

Werkplaats (Onderhoud & Herstellingen):

Churchillsteenweg 24
9320 Erembodegem

Contact

Telefoon: 053 64 65 00 053 64 65 00
E-mail : customersupport@meerschman.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:00 - 12:00 / 13:00 - 17:00
Vr : 08:00 - 12:00 / 13:00 - 16:00

Carrosserie

Moorselbaan 370
9300 Aalst
Telefoon: 053 64 65 00 053 64 65 00
E-Mail: customersupport@meerschman.net.bmw.be

Ma - Do : 08:00 - 12:00 / 13:00 - 17:00
Vr : 08:00 - 12:00 / 13:00 - 16:00
    1. Reserveer een proefrit.

      Reserveer een proefrit.

      Reserveer hier
      alt

      Sales afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW afspraak

      Service afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW contact

      Volg onze nieuwtjes.

      Bekijk ze hier
      Top